O NAS

Biuro rachunkowe PROFESJONALISTA zajmuje się kompleksową i rzetelną obsługą mikro, małych i średnich podmiotów gospodarczych. Posiadamy wysokie kwalifikacje potwierdzone Certyfikatem specjalisty ds. rachunkowości.

Celem naszej firmy jest odciążenie klientów od szeregu obowiązków związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej, aby mogli skoncentrować się na idei i strategii działania własnego przedsiębiorstwa.

Gwarantujemy pewność terminowej realizacji zleceń, optymalizację ryzyka gospodarczego i dyskrecję. Priorytetem Naszego biura jest indywidualne podejście do klienta. Działania swoje kierujemy na budowanie trwałych relacji opartych na zaufaniu, jakości i profesjonalizmie świadczonych usług. Nie stosujemy sztywnych procedur i godzin pracy, świadczymy usługi na odległość bez konieczności fizycznego dostarczania dokumentów do biura. Dodatkową gwarancją bezpieczeństwa dla Naszych klientów jest posiadana polisa ubezpieczeniowa OC.

Księgowość i rachunkowość to nasza praca, przyjemność ale przede wszystkim pasja !!! Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

W razie jakichkolwiek pytań zachęcamy do kontaktu e-mail lub telefonicznego.